תודה רבה! הצוות מתחיל לעבוד על הדו"ח שלך וניצור איתך קשר בהקדם לקביעת פגישת ניתוח הדו"ח

בינתיים, אנחנו הכנו עבורך מספר הדרכות קצרות וענייניות בנושאים פיננסים שונים. אנחנו מזמינים אותך לצפות בהם ולפנות אלינו בכל שאלה.

דירוג אשראי

ניהול משברים

ניהול פיננסי

מי אנחנו

אביב יועצים פיננסים מתמחה בליווי עסקי, אסטרטגי ופיננסי, ובגיוס הון ואשראי לעסקים. החברה מספקת שירות מותאם אישית ללקוחותיה תוך התמקדות בשיפור יכולותיהם, שימוש אופטימלי באשראי שגויס והטמעת כלים מתקדמים לניהול פיננסי. בנוסף, החברה מתמחה בייעוץ משכנתאות, הלוואות כנגד נכסים וליווי יזמי נדל”ן.

צוות המומחים לפיננסים
הצוות המקצועי של אביב יועצים פיננסים מונה מומחים לניהול מערכי כספים גדולים, בעלי ידע וניסיון רב בליווי פיננסי וגיוס הון ואשראי לעסקים. צוות החברה מסייע לעסקים קטנים ובינוניים לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם ואת מטרותיהם תוך בניית אסטרטגיה פיננסית ליצירת בסיס יציב לטווח הארוך.

מעטפת שירותים מקיפה בהתאמה אישית
החברה מספקת מעטפת רחבה ומקיפה של שירותים פיננסיים לשיפור ומימוש יכולותיהם העסקיות והפיננסיות של לקוחותיהם – מהקמת עסק חדש או פיתוח עסק קיים ועד להבראת עסק המצוי בקשיים. הליווי הפיננסי מתחיל מאבחון וגיבוש תוכנית עסקית, פיננסית ואסטרטגית עם הלקוח. הוא ממשיך בהטמעת פתרונות וכלי ניהול מתקדמים, גיוס מימון ושימוש אופטימלי באשראי שגויס במטרה לבנות בסיס יציב להצלחת העסק. כל שירותי החברה נתפרים בהתאמה מדויקת לצרכי העסק על מנת להוביל אותו להצלחה עסקית ופיננסית.

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים ונפגש לקפה

סיפורי הצלחה

חלק מהמקרים בהם עזרנו בשנים האחרונות

פתרון למצוקת אשראי ותזרים

הלקוח: חברה עם מחזור של 50 מיל' ש"ח שמספקת שירותי ניקיון לעיריות.
החברה נקלעה למצוקת אשראי מאחר והתשלומים מהלקוחות מגיעים מספר חודשים אחרי מתן השירות. היא התקשתה לשלם משכורות ותחזוקת ציוד.

במסגרת הייעוץ הפיננסי התגלה שלחברה מספר גדול של חשבונות בנק וקושי להרשם למכרזים. המומחים של אביב יועצים פיננסיים ביצעו תהליך Re-finance שכלל סידור מחדש של הלוואות וייצוג במשא ומתן מול בנקים למתן אשראי בתנאים נוחים. בנוסף, מחלקת הכספים של הלקוח תוכננה מחדש והחלה לפעול לפי תכנית פיננסית מותאמת אישית.

זינוק של כ- 50% ברווחי הלקוח לאחר איתור מרכז הרווח

הלקוח: חברה גדולה לייבוא והפצת משקאות ומזון. על אף שמדובר בחברה עם מחזור נכבד, שורת הרווח לאחד הוצאות היתה קטנה משמעותית מהצפוי.

בסגרת השירות, היועצים של אביב הבינו שבחברה פעלו מספר מחלקות, כל אחת מספקת שירות שונה ואמורה לייצר רווח כאפיק עצמאי. לאחר בדיקה קפדנית התגלה כי אחת היחידות פועלת בחוסר יעילות שמשפיע על שורת הרווח של כל החברה: משכורות גבוהות מדי, שכירות לא משתלמת, ומכירות נמוכות מדי. שורת מהלכים שכללה בניה מחדש של המחלקה וגיוס אשראי הזניקה תוך 6 חודשים את רווחיות הלקוח בכ- 50%.

תכנית פיננסית וגיוס אשראי נכון לצמיחה של 25% במכירות

הלקוח: חברת הפצה עם מחזור של כ- 30 מיל' ש"ח. החברה הגיעה לתקרת זכוכית שאותה התקשתה לפרוץ מבחינת היקף פעילות ורווחים.

לאחר שהמומחים של אביב יועצים פיננסיים למדו את הדוחות הפיננסיים, הם החלו בבניית תכנית פיננסית חדשה לעסק, שתאפשר לו להתייעל ולצמוח. במקביל, היועצים שיפרו משמעותית את אפשרויות האשראי והמימון של העסק: הם בנו תמהיל הלוואות חדש, ייצגו את החברה בפגישות מול בנקים ומשקיעים, ואפילו איתרו ציוד שיגביר את פעילות הייצור. בסוף התהליך מחזור המכירות של החברה גדל בכ- 25% והרווחיות בכ- 15%.

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים ונפגש לקפה

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן