אביב יועצים פיננסים: ליווי פיננסי לעסקים וחברות

בעלי עסקים ומנהלים:
האם העסק שלכם רווחי? האם אתם מגשימים את שאיפותיכם? העסק נמצא בגדילה?

שירות הליווי הפיננסי שלנו לעסקים וחברות סייע למאות עסקים לגדול ולהתפתח. בואו להתמקד בפיתוח עסקי והגדלת המכירות, אנחנו נטפל בכל השאר.

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים:

יעוץ פיננסי לעסקים: המקפצה שלך לצמיחה עסקית

הקפיצה לשלב הבא מתחילה כאן!

בעלי עסקים – ניהול פיננסי נכון הוא המפתח להצלחה שלכם! מה כוללים שירותי ליווי פיננסי?

השירות מותאם לכל עסק לפי הצרכים שלו, תוך מתן טיפול אישי של בכירי הכלכלנים שלנו.

מי אנחנו

אביב יועצים פיננסים מתמחה בליווי עסקי, אסטרטגי ופיננסי, ובגיוס הון ואשראי לעסקים. החברה מספקת שירות מותאם אישית ללקוחותיה תוך התמקדות בשיפור יכולותיהם, שימוש אופטימלי באשראי שגויס והטמעת כלים מתקדמים לניהול פיננסי. בנוסף, החברה מתמחה בייעוץ משכנתאות, הלוואות כנגד נכסים וליווי יזמי נדל”ן.

צוות המומחים לפיננסים

הצוות המקצועי של אביב יועצים פיננסים מונה מומחים לניהול מערכי כספים גדולים, בעלי ידע וניסיון רב בליווי פיננסי וגיוס הון ואשראי לעסקים. צוות החברה מסייע לעסקים קטנים ובינוניים לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם ואת מטרותיהם תוך בניית אסטרטגיה פיננסית ליצירת בסיס יציב לטווח הארוך.

מעטפת שירותים מקיפה בהתאמה אישית

החברה מספקת מעטפת רחבה ומקיפה של שירותים פיננסיים לשיפור ומימוש יכולותיהם העסקיות והפיננסיות של לקוחותיהם – מהקמת עסק חדש או פיתוח עסק קיים ועד להבראת עסק המצוי בקשיים. הליווי הפיננסי מתחיל מאבחון וגיבוש תוכנית עסקית, פיננסית ואסטרטגית עם הלקוח. הוא ממשיך בהטמעת פתרונות וכלי ניהול מתקדמים, גיוס מימון ושימוש אופטימלי באשראי שגויס במטרה לבנות בסיס יציב להצלחת העסק. כל שירותי החברה נתפרים בהתאמה מדויקת לצרכי העסק על מנת להוביל אותו להצלחה עסקית ופיננסית.

סיפורי הצלחה

חלק מהמקרים בהם עזרנו בשנים האחרונות

פתרון למצוקת אשראי ותזרים

הלקוח: חברה עם מחזור של 50 מיל' ש"ח שמספקת שירותי ניקיון לעיריות.
החברה נקלעה למצוקת אשראי מאחר והתשלומים מהלקוחות מגיעים מספר חודשים אחרי מתן השירות. היא התקשתה לשלם משכורות ותחזוקת ציוד.

במסגרת הייעוץ הפיננסי התגלה שלחברה מספר גדול של חשבונות בנק וקושי להרשם למכרזים. המומחים של אביב יועצים פיננסיים ביצעו תהליך Re-finance שכלל סידור מחדש של הלוואות וייצוג במשא ומתן מול בנקים למתן אשראי בתנאים נוחים. בנוסף, מחלקת הכספים של הלקוח תוכננה מחדש והחלה לפעול לפי תכנית פיננסית מותאמת אישית.

זינוק של כ- 50% ברווחי הלקוח לאחר איתור מרכז הרווח

הלקוח: חברה גדולה לייבוא והפצת משקאות ומזון. על אף שמדובר בחברה עם מחזור נכבד, שורת הרווח לאחד הוצאות היתה קטנה משמעותית מהצפוי.

בסגרת השירות, היועצים של אביב הבינו שבחברה פעלו מספר מחלקות, כל אחת מספקת שירות שונה ואמורה לייצר רווח כאפיק עצמאי. לאחר בדיקה קפדנית התגלה כי אחת היחידות פועלת בחוסר יעילות שמשפיע על שורת הרווח של כל החברה: משכורות גבוהות מדי, שכירות לא משתלמת, ומכירות נמוכות מדי. שורת מהלכים שכללה בניה מחדש של המחלקה וגיוס אשראי הזניקה תוך 6 חודשים את רווחיות הלקוח בכ- 50%.

תכנית פיננסית וגיוס אשראי נכון לצמיחה של 25% במכירות

הלקוח: חברת הפצה עם מחזור של כ- 30 מיל' ש"ח. החברה הגיעה לתקרת זכוכית שאותה התקשתה לפרוץ מבחינת היקף פעילות ורווחים.

לאחר שהמומחים של אביב יועצים פיננסיים למדו את הדוחות הפיננסיים, הם החלו בבניית תכנית פיננסית חדשה לעסק, שתאפשר לו להתייעל ולצמוח. במקביל, היועצים שיפרו משמעותית את אפשרויות האשראי והמימון של העסק: הם בנו תמהיל הלוואות חדש, ייצגו את החברה בפגישות מול בנקים ומשקיעים, ואפילו איתרו ציוד שיגביר את פעילות הייצור. בסוף התהליך מחזור המכירות של החברה גדל בכ- 25% והרווחיות בכ- 15%.

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים:

שאלות ותשובות

כל לקוח מקבל מהמומחים של אביב יועצים פיננסיים שירות מותאם אישית, שתפור לצרכיו הייחודיים.

הכל מתחיל בפגישה של היועצים הפיננסיים עם הנהלת החברה, במהלכה יובהר המצב הקיים, האתגרים שיש לפתור, והמטרות שאליהן הלקוח מעוניין להשיג. 

בשלב הבא המומחים של אביב יועצים פיננסיים ילמדו וינתחו את העסק דרך הדוחות הפיננסיים של השנים האחרונות, והמערכות שבהן העסק משתמש. הבדיקה יסודית וכוללת הבנה של אפיקי הכנסה, משכורות, שכירויות, עלויות ספקים, מיסים, הלוואות, וכל דבר שמכניס או מוציא כסף לחברה. 

לאחר שהתמונה הפיננסית של העסק תתבהר, היועצים יוכלו לגבש מסקנות והמלצות – כיצד לצמצם הוצאות, כיצד להתנהל נכון יותר מול רשויות המדינה, מודלי שכר נכונים יותר, פריסה מחדש של הלוואות, תכנית פיננסית חדשה, בניה מחדש של מחלקות הכספים, סיוע בגיוס אשראי (כולל הובלת המשא ומתן מול גופי המימון והבנקים), ועוד.

התהליך לרוב נמשך מספר חודשים. רוב מוחלט של הלקוחות שעברו אותו נהנו בסופו מהוצאות מופחתות, התנהלות פיננסית נכונה יותר לעתיד, ועליה משמעותית בשורת הרווח. 

השירות מתאים כמעט לכל עסק, חברה או ארגון בכל סדר גודל – מרמת העצמאי הבודד, דרך חברות עם כמה עשרות עובדים ועד ארגונים עם מאות עובדים. 

השירות גם מתאים לכל תחומי העיסוק שבמשק: ייצור, טכנולוגיה, מזון, הובלה, נדל"ן, ועוד. 

ראיית חשבון קריטית עבור התפקוד השוטף התקין של העסק. אולם ראיית חשבון מתמקדת במה שכבר היה – בחודש הקודם, או בשנה האחרונה. 

שירות ייעוץ פיננסי לעסקים גם נסמך על ידע וכלים מעולם הכלכלה, אולם המומחים של אביב יועצים פיננסים משתמשים בהם כדי לבנות את העתיד של העסק – תיקון טעויות עבר שעולות ביוקר, שיפור תנאי הלוואות, יצירת תכנית פיננסית לעתיד, וכל מה שנדרש כדי שהכספים של הארגון יתנהלו ביעילות, חסכוניות ורווחיות. 

רוב מוחלט של הלקוחות שבחרו בשירות נהנו מצמצום ניכר בהוצאות, פריסה נוחה ומשתלמת יותר של הלוואות, והתנהלות פיננסית נכונה יותר בעתיד. 

אלו מיתרגמים לעליה של עד 50% ברווחים, כפי שקרה לחלק מהלקוחות שבחרו בשירות. 

כל תחום עיסוק במשק הוא עולם ומלואו. אף על פי כן, המומחים של אביב יועצים פיננסיים בוחנים מקרוב את הרכיב המשותף לכולם – כסף ואופן הניהול שלו. 

אובייקטיביות זו משתקפת היטב בדוחות העבר וספרי הכספים. הניסיון העצום של אביב יועצים פיננסים בכלכלה לעסקים מאפשר להם לאתר מוקדי בעיות, למצוא פתרונות ולעזור ללקוח להוציא אותם לפועל. 

השירות ניתן לחברות וארגונים בכל הארץ.

אנחנו הכי אוהבים להפגש במשרדי הלקוחות שלנו, להכיר את אנשי המפתח בחברה, לשמוע את התובנות שלהם ולחוות את סביבת העבודה והתרבות הייחודית של כל עסק.

במקביל, אנחנו נעזרים הרבה בכלים כמו זום לשיחות מרחוק, או מבקשים גישה למערכות רלוונטיות. באופן זה אנחנו יכולים לעבוד באופן שוטף כדי לייעל את העסק בלי להיות תלויים בפגישות או ליווי. 

באביב יועצים פיננסיים מבינים שהמידע המקצועי או הפיננסי של הלקוחות הוא מידע פנימי רגיש שלא צריך להחשף מחוץ לחברה.

לפיכך, במידת הצורך ניתן לחתום על NDA או הסכמי סודיות אחרים. במקביל, כל העבודה על מידע פנימי של לקוח מתבצעת ברגישות, בדיסקרטיות, ותוך שמירה קפדנית על פרטי גישה או מידע רגיש אחר שניתן לטובת ביצוע העבודה. 

זיהוי יחידות לא אפקטיביות

המלצה על התנהלות שונה מול המיסים

זיהוי שכירות וספקים גבוהה מדי

 

מוכנים לשדרג את שורת הרווח?

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים:

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן