תנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

1. אתר “אביב פיננסים” (להלן “האתר”) הינו אתר המשמש לסקירת פעילויות חברת “אביב יועצים פיננסים וגיוס אשראי” (להלן “החברה”) וכן להקניית ידע פיננסי בסיסי בתחום בו עוסקת החברה. הנך מוזמן לקחת חלק באתר בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

2. השימוש באתר זה על כלל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדת מדריכים, בלוגים ותכנים נוספים המוצעים לקהל המבקרים, עשויים להשתנות מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם. האתר ובעליו לא יישאו באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש במידע, בתכנים, במדריכים ובשאר התוכן המוצע באתר.

4. תנאי השימוש והתקנון באתר עשויים להשתנות מעת לעת. המשתמש מודע לכך שתנאי השימוש והתקנון מתעדכנים מעת לעת, והוא מחויב להתעדכן ולקרוא את התקנון ותנאי השימוש בפרקי זמן סבירים ולפעול על פיהם.

קניין רוחני

5. האתר, כמו גם כל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, תמונות, סרטונים, טקסטים וקבצים המוצעים להורדה ו/או כל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “אביב פיננסים” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “אביב פיננסים”.

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

6. אנו שואפים לספק לכם את הידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך אלה ייתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

7. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה לכך שמדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וכל ביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

8. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “אביב פיננסים” ואין לעשות בהם שימוש אשר סותר את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 5) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול ע”פ המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

9. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם ע”י חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספר תירוץ אשר מקובל על הגולש.

10. צוות האתר/הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר.

גילוי נאות

11. אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי “קוקיז” (במיוחד עבור משתמשים רשומים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור על תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה באתר.

איזור שיפוט

12. בעת שאתם עושים שימוש באתר ומבקרה בו התגלעה כל מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

הגלישה והשימוש באתר כפוף ומותנה בהסכמת המשתמש לתנאי השימוש בתקנון זה. השימוש באתר מעיד על הסכמת המשתמש לתנאים אלה. המשתמש מצהיר ומאשר בזאת כי תנאי השימוש באתר ידועים לו וכי הוא מתחייב לפעול על פיהם.

לכל שאלה או עניין ניתן לפנות ל״אביב גלעדי פיננסים בע״מ״ בטלפון: 072-3963030 או במייל office@avivfinance.co.il

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן