תוכנית עסקית

המפתח להצלחת העסקהקמת עסק חדש הוא תהליך מלהיב, שמכיל בתוכו תקוות, ציפיות לעתיד והתרגשות רבה. לפני שמתחילים לצעוד בדרך, חשוב לבדוק כי יש ברשותך את התוכניות והכלים הנדרשים להצלחה. כפי שלא ניתן לצלוח מסע מאתגר ללא הציוד הדרוש, כך גם לא ניתן להקים עסק מצליח ורווחי ללא הכנה פיננסית מקדימה. אנחנו מזמינים אותך להשתמש בנו כשותפים לדרך, יחד נוכל לבנות תוכנית עסקית שתאפשר לעסק שלך לצמוח ולשגשג.


מדוע יש צורך בתוכנית עסקית?

לפני שמנסים לגייס מקורות פיננסים להקמת העסק, חשוב לבנות תמהיל אשראי שיתאים לאופיו הייחודי. התוכנית להקמת העסק דומה ליסודות הבית, ככל שהיסודות יהיו חזקים יותר כך הבית יהיה עמיד יותר ויישאר יציב גם במצבי קיצון. באותו אופן, יצירת תוכנית עסקית תסייע לעסק שלכם לצלוח את האתגרים שעתידים לבוא. מי שבוחר שלא להיערך מראש ומוותר על תחזיות ודרכי פעולה, עלול למצוא את עצמו קורס תחת המעמסה.

בניית תכנית עסקית – המפתח שלך להצלחה

תכנון מקדים הוא המפתח להצלחת העסק. הנתונים מראים כי 8 מתוך 10 עסקים שנסגרים תוך שנים בודדות, קורסים עקב היעדר תכנון עסקי. לכן, על מנת להבטיח שהעסק שלך לא יהיה חלק מהסטטיקה, חשוב לבנות תוכנית עסקית מגובשת. על התוכנית להכיל את מטרות העסק ואת הצעדים בהם יש לנקוט להשגתן. תוכנית מוצלחת תסייע בהבנת האתגרים מולם העסק ניצב ואת הסביבה העסקית בה הוא פועל.

התכנית של אביב פיננסים

אנחנו מציעים לך להשתמש בידע ובניסיון של המומחים שלנו כדי לבנות תוכנית המותאמת למידותיו של העסק שלך. יחד, נצליח לבנות תוכנית עסקית שתציג תמונה עתידית, תכלול את יעדי העסק, תנתח את ההזדמנויות והסיכונים, תאתר אסטרטגיות מתאימות וחשוב מכל, תכיל תחזית פיננסית. לאחר בניית התוכנית, נתאים את תמהיל האשראי לאופי העסק. אנו נפנה לגופים המתאימים אשר יוכלו לספק לך את התנאים הפיננסים המיטביים לקבלת אשראי, בדגש על ריבית נמוכה ופריסה נוחה. בשלב הבא, נסייע לך בניהול תזרים מזומנים. התוכנית שלנו כוללת מעטפת שלמה, הכוללת ייעוץ משפטי וחשבונאי.


בניית תוכנית עסקית

מקים עסק חדש? המומחים שלנו ישמחו לסייע בבניית תוכנית עסקית!

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>