ליווי חשבונאי

רו״ח אבי כהןכשאנו עובדים ונותנים לכם שירות, אנחנו מרגישים שאנחנו חלק מהעסק שלכם.
חשוב לנו להצליח יחד איתכם. מתוך המחשבה הזו אנו מרגישים צורך להוסיף שירותים משלימים שיעזרו לתת מעטפת מקיפה לצמיחת העסק שלך.
ליווי של רואה חשבון הכרחי כמעט לכולם: פרטיים, עסקים בהקמה ועסקים קיימים.
כשאתה מנהל את העסק שלך, חשוב שתתמקד בפיתוח העסקי ומילוי הצרכים של לקוחותיך והשאר לרואה חשבון מקצועי להוביל ולהתמודד עם הבירוקרטיה בשבילך. אבי כהן, הינו רואה חשבון מוסמך מזה 8 שנים המתמחה בכל סוגי החברות והעסקים.
רו״ח אבי כהן מלווה את לקוחותינו כבר שנים רבות. אבי כהן מספק סל שירותים רחב ללקוחותינו וביניהם:
הנהלת חשבונות וחשבות, תכנון וייעוץ מס ועוד.


מהירות ויעילות – שם המשחק

כשלקוחותינו דורשים בבקשה לגיוס אשראי/ייעוץ פיננסי, הצורך בעיבוד הנתונים הפיננסים והדוחות החשבונאיים הינו מידי. לכן, שיתוף הפעולה עם רו”ח אבי כהן הינו יעיל ביותר ומבטיח מענה מהיר.


ייעוץ ותכנון מס – אסטרטגיה

תכנון מס הינו כלי הכרחי לחברות ועצמאיים. באמצעות תכנון מס נכון ויעיל, ניתן להגדיל משמעותית את שורת הרווח. אנו ב“אביב פיננסים” מבינים את חשיבות הנושא וכחלק מהמעטפת הרחבה שלנו, מספקים לכם פתרון מושלם. רו”ח אבי כהן עוזר לעסקים וחברות בענייני מס מזה שנים רבות וביחד עם “אביב פיננסים” יודע להתאים עבורכם את התמהיל הנכון ולחסוך לכם אלפי שקלים בכל חודש.


שירותי ביקורת והנהלת חשבונות – טקטיקה

חובת דיווח ורישום הכנסות והוצאות חלה על כל עצמאי או חברה. רו״ח אבי כהן נותן שירותי הנהלת חשבונות לחברות ועצמאים מזה שנים. הנהלת חשבונות היא תחום מורכב הנוגע למעשה, לכל עסק/חברה המעוניין/ת לגדול, וגם לעצמאים שרק מקימים את העסק. כחלק מהשירות של רו״ח אבי כהן, תוכלו לקבל שירות חשבונאי מלא ומקיף מרו״ח מקצועי וותיק, המכיר ועבד עם עסקים גדולים וקטנים בתחומים רבים ונרחבים.
אבחון עסקי
פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות – יחד נוביל את העסק להצלחה!

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>