רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות >>

אישור מהיר תוך 24 שעות | ריבית אטרקטיבית

למה לבחור בנו?

בין אם הבנק מסרב, או מכל סיבה אחרת, אנחנו הפתרון האידיאלי עבורכם להלוואה/משכנתא חוץ בנקאית.

אביב פיננסים היא חברה המתמחה בגיוס אשראי ובהלוואות למסורבים כנגד נכס תוך מתן שירות, אנושיות ואדיבות ברמה הגבוהה ביותר.

היתרון שלנו, הוא שבהרבה מצבים אנחנו לא נפנה לגורמים חיצוניים לצורך גיוס ההלוואה, יש לנו קרן IN-HOUSE בתוך החברה על מנת לאשר את בקשתכם במהירות המירבית תוך שמירה על האינטרס שלכם, ריבית אטרקטיבית, תמיכה ושירות לקוחות שלא ישאיר אתכם עם שאלות. גם אם כן נזדקק לגיוס חיצוני, אנחנו יודעים לגייס עבורכם את הכסף במהירות. בנוסף, אנחנו מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות ותכנון פיננסי למשקי בית. 

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בטופס, ואנחנו נדאג לתת לכם את כל הפרטים !

משכנתאות והלוואות כנגד נכסים

כמסורבי בנקים יהיה לכם לא פשוט לקבל הלוואה, אך לא בלתי אפשרי. תוכלו לקבל הלוואה או משכנתא ממקורות אחרים, חוץ-בנקאיים, ולשם כך כדאי מאוד להיעזר בליווי מקצועי כדי להימנע מקבלת החלטות שיפגעו בכם כלכלית בטווח הארוך. "אביב יועצים פיננסים" מעמידים לרשותכם צוות מומחים לפיננסים בעלי ניסיון רב, שיעניקו לכם ליווי פיננסי מקצועי לקבלת משכנתא או הלוואה מגופים חוץ-בנקאיים, בתפירה אישית לצרכים וליכולות ההחזר שלכם וחשוב מכך יסללו לכם את הדרך לחזרה לאפיקים הבנקאיים.

הלוואות לבעלי נכסי נדל"ן

אם יש לכם נכס הרשום על שמכם תוכלו לבקש מהבנק או מחברת אשראי חיצונית לשעבד את הנכס כאמצעי להבטחת החזר ההלוואה, ולהעלות את הערך שלכם כלקוחות הבנק. "אביב יועצים פיננסים" יסייעו לכם לעשות זאת נכון כדי שתוכלו לקבל את ההלוואה הנכספת גם אם אתם מסורבי בנקים תוך התאמת תשלומי ההלוואה לפי יכולת ההחזר ולפי הצרכים שלכם .

סגירת התחייבויות

כדי לסגור התחייבויות  ולעשות סדר בהחזרים החודשיים, מומלץ להסתייע בשירותיו של מומחה לפיננסים. אנחנו "באביב יועצים פיננסים" ניקח תחת אחריותנו את הטיפול בהתחייבויותיכם הקיימות,   נוודא את סגירתם של כל הקצוות הפתוחים מול הבנק וגורמים חוץ בנקאיים ונספק לכם שקט פיננסי ושקט נפשי. 

ייעוץ משכנתאות

לקיחת משכנתא עשויה להיות מבלבלת עבור מי שאינו מומחה לפיננסים, ואף עלולה לסכן כלכלית את אלו שלא עושים זאת נכון. הצוות המנוסה של אביב יועצים פיננסים יסייע לכם בתהליך לקיחת המשכנתא מול הבנק ויוודא שהמשכנתא שתקבלו תהיה בתנאים הטובים ביותר ותתאים בדיוק לצרכים וליכולות ההחזר של משק הבית שלכם.

בניית תמהיל משכנתא אינדיבידואלי

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבין לפני לקיחת משכנתא, היא שתמהיל משכנתא שאינו נבנה נכון ובתפירה אישית עבורכם עשוי לפגוע בכם כלכלית בטווח הארוך. לעומת זאת, תמהיל משכנתא שנבנה נכון יכול להביא לחיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים לאורך התקופה. לכן היועצים הפיננסים של אביב יועצים פיננסים מקפידים לבנות תמהיל אשראי ייחודי לכל לקוח בהתאם לצרכיו הפיננסים וליכולות ההחזר שלו.

מכרז ריביות מול בנקים

כדי לנהל משא ומתן נכון מול הבנקים על תנאי המשכנתא שלכם, כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ פיננסי מנוסה שיסייע לכם לבצע מכרז ריביות לקבלת הצעות מחיר מהבנקים, במטרה להוריד ככל הניתן את ההחזר החודשי עבור תמהיל המשכנתא שנבנה עבורכם.

משכנתאות לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה היא למעשה הלוואה כנגד שעבוד נכס. אם קיים ברשותכם נכס שאתם יכולים לקחת עליו משכנתא, צרו קשר עם אביב יועצים פיננסים ואנו נוודא שתקבלו את המשכנתא הטובה והמתאימה לכם ביותר תמורת שעבוד הנכס שלכם, לטובת כל מטרה שתרצו: לימודים, שיפוץ הבית, כיסוי מינוס וסגירת התחייבויות, קניית נכס נוסף ועוד.

תכנון פיננסי למשקי בית

משפחות רבות בישראל נמצאות במצב מתמיד של אי-יציבות כלכלית וחוסר שליטה על הוצאותיהן, בו חיסכון לעתיד נראה כמו חלום רחוק. כדי להתנהל נכון כלכלית יש להכניס סדר בהוצאות, להוריד החזרים חודשיים ולתכנן לטווח ארוך – ולעשות זאת בליווי מומחה מקצועי לתכנון פיננסי יחסוך לכם זמן יקר וכסף רב. "אביב יועצים פיננסים" יארגנו את תקציב משק הבית ויתכננו ביחד איתכם את העתיד כדי שתוכלו גם אתם לסגור את החודש בפלוס, להנות משליטה מלאה בהוצאות המשפחה לאורך זמן ולחסוך לדברים החשובים באמת.

בניית תזרים לשליטה בהוצאות

מנהלי משק בית, ממש כמו מנכ"לי חברות, צריכים לדעת מה מצב חשבון הבנק בכל רגע נתון, מהן ההכנסות וההוצאות שלהם, ולוודא שההוצאות קטנות יותר מההכנסות – גם אם צריך לצמצם אותן רק לדברים ההכרחיים ביותר. כדי לעשות זאת, היועצים הפיננסים שלנו יבנו עבורכם תזרים מסודר שישקלל את כל ההוצאות, ההכנסות והכספים הנמצאים כרגע ברשותכם, ויציג תמונה רחבה וברורה של המצב הכלכלי הקיים והעתידי של משק הבית.

הורדת החזרים חודשיים

לקחתם הלוואות וההחזרים החודשיים "חונקים" אתכם? ייתכן שיש מה לעשות. "אביב יועצים פיננסים" יעמדו לשירותכם כדי למפות את ההחזרים החודשיים של משק הבית ולבדוק כיצד אפשר להוריד אותם באופן משמעותי כדי לתת לכם "אויר לנשימה" בסוף כל חודש, במקום שתשברו את הראש איך אתם סוגרים אותו.

תכנון ארוך טווח

רווחה כלכלית אמיתית אין פירושה רק לסגור את החודש הקרוב, או את זה שאחריו, אלא לדעת שבטווח הארוך תהיו מסודרים כלכלית לטפל בכל הוצאותיכם, גם הלא-צפויות מביניהן, ואף לחסוך למטרות שונות בעתיד הרחוק כגון שיפוץ הבית, לימודים באוניברסיטה, חתונה ופנסיה. הכלכלנים המומחים של "אביב יועצים פיננסים" יספקו לכם תמונה ברורה של המצב הכלכלי הקיים במשק הבית, ילוו את המשפחה שלכם בהגשמת מטרותיה הפיננסיות ויובילו אותה לעבר עתיד של רווחה כלכלית אמיתית.

שאלות ותשובות

הוותק, הניסיון, רמת השירות שלנו וההמלצות מדברות בעד עצמן! אנחנו יודעים שזה לעתים יכול להיות מפחיד, אבל אנחנו מבטיחים לכם שכבר אחרי שיחה אחת תוכלו להכיר אותנו ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות! החברה שלנו מתמחה בגיוס אשראי עם שנים של ניסיון. יש לנו קרן עצמאית כך שאנחנו לא תלויים בגורמים אחרים שיאשרו את הבקשה שלכם להלוואה, וכך אנחנו יכולים להבטיח לכם 100% שקיפות ואמינות בתהליך. 

הצוות המקצועי של "אביב יועצים פיננסים" מונה מומחים בתחום ניהול מערכי כספים גדולים, בעלי ידע וניסיון רב בליווי פיננסי וגיוס הון ואשראי לעסקים ולקוחות פרטיים. צוות החברה מסייע לממש את מטרותיכם תוך בניית אסטרטגיה פיננסית ליצירת בסיס כלכלי יציב לטווח הארוך ושימוש בפתרונות מקצועיים ויצירתיים כאחד.

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן