באקלס

גיוס אשראי ללקוח לצורך הגדלת המחזורים ושיפור הרווחיות

סיפור ההצלחה של באקלס- רשת חנויות למוצרי עור באיכות גבוהה


המטרה: גיוס אשראי ללקוח לצורך הגדלת המחזורים, שיפור הרווחיות והקמת סניף נוסף

הלקוח הגיע למשרדינו לייעוץ. “באקלס בע”מ” מספקת ללקוחותיה מוצרי עור באיכות גבוהה ובהזמנה אישית כגון תיקים, אבזמים, חגורות, ארנקים וכו’. לאחר ניתוח מעמיק של תזרים החברה ויעדיה, הוחלט על התמהיל הבא:


שלב ראשון:
  • הקמת מסגרת מימון ייבוא בגובה המתאים לעסק.
  • גויס סכום מתאים לעסק מהקרן בערבות המדינה ונבנה תמהיל אשראי התואם את צרכי העסק.
  • הקמת מסגרת חח”ד בגובה 60 אש”ח.
  • יציאה לייבוא מהודו במקום רכישת חומרי גלם בארץ. באמצעות מהלך זה, ירדה עלות המכר מ-40% ל-20% (מה שתרם לעליה בשיעור הרווח הגולמי).

סה”כ גיוס כולל של מאות אלפי שקלים

שלב שני:

ליווי פיננסי של העסק הכולל הקמת תזרים מזומנים, ניתוח ריווחיות ומתן דגשים להתנהלות פיננסית נכונה לאורך זמן (שליטה מלאה בהכנסות והוצאות).

גיוס אשראי

הלקוח מספר:

“הגעתי ל”אביב פיננסים” דרך רואה החשבון שלי שהמליץ לי עליו בחום. כבר שנים שההכנסות שלי גבוהות וגדלות עם הזמן, אבל משום מה הרווחים שלי לא גדלים עם הזמן ויש לי בלאגן גדול עם התשלומים לעובדים ולספקים. הרגשתי שלחברה שלי יש פוטנציאל גדול אבל ההתנהלות הפיננסית לוקה בחסר ואני עובד בצורה לא יעילה. כשאביב עבר על הדוחות הכספיים שלי הוא מיד זיהה את הפוטנציאל שאני זיהיתי אבל ישר ידע להצביע על הבעיות. בהמלצת הצוות שלו, התחלתי לייבא סחורה מהודו במקום לקנות בארץ והמהלך שיפר את הרווחיות שלי ב20%. בנוסף, קיבלתי את ההלוואה שרציתי כדי להקים סניף נוסף באשדוד וכן הוגדלה לי מסגרת החח”ד. אני כל כך מרוצה מהשירות המקצועי והמהיר והמשכתי לייעוץ פיננסי שוטף של תזרים המזומנים ניתוחי רווחיות ועוד”.


הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>