לני עיצובים

גיוס אשראי להרחבת הפעילות השוטפת ופרסום

סיפור ההצלחה של לני עיצובים


המטרה: גיוס אשראי להרחבת הפעילות השוטפת ופרסום וכן הגדלת מסגרת החח”ד.

“לני עיצובים” עוסקת במכירת דלתות פנים מעוצבות. בעל העסק פנה אלינו כדי שנגייס לו הלוואה של 160 אש”ח להרחבת העסק ולקידומו במדיה וכמו הגדלת מסגרת החח”ד בכ-20 אש”ח נוספים. תמהיל האשראי שנלקח הינו:


  • גיוס סכום מתאים לעסק דרך בנק מתמחה בתחום.
  • בנוסף לגיוס, ניתנה ע”י הבנק מסגרת חח”ד המתאימה לצרכי העסק.
גיוס אשראי

הלקוח מספר:

“” כבר זמן רב שרציתי לפרסם את העסק שלי ברדיו אך אין באמתחתי את הכסף הדרוש לכך. מלבד הפרסום, אני מתכנן להרחיב את פעילותי לשירותים נוספים. הרגשתי שהעסק עומד במקום ולא פורץ קדימה. אין לי את הזמן והיכולת להתמודד מול הבנקים ולקבל תנאים טובים וכבר קיבלתי סירוב בעבר להגדלת המסגרת. ל”אביב פיננסים” הגעתי דרך חבר שעובד גם הוא בתחומי. קיבלתי הצעה מעולה המוגבלת בזמן לפרסום ברדיו ולכן הדגשתי בפני הצוות של אביב את חשיבות הגיוס היעיל ומהיר ביותר שאפשר. לתדהמתי הרבה, תוך 23 שעות בלבד קיבלתי אישור עקרוני לקבלת ההלוואה מהבנק ולפתיחת מסגרת חח”ד של 20 אש”ח, ממש לפני שהספקתי להגיד “רובינזון קרוזו”. אני ממליץ לכולם לפנות לאביב פיננסים בכל בעיה שהיא. שירות כזה לא מוצאים בכל יום. ”


הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>