ליווי משפטי

עו״ד יעקב עוזב״אביב פיננסים״ הפתרונות לחברות, עסקים ועצמאים הינם מגוונים. כשאנו עובדים ונותנים לכם שירות, אנו מרגישים חלק מכם ומהפעילות העסקית של לקוחותינו. חשוב לנו להצליח יחד איתכם. בעולם התחרותי של היום, יעוץ משפטי הוא הכרח לשמירה על העסק.
פעילויות משפטיות מקדימות מספקות תשתית טובה לצמיחת העסק.
מתוך מחשבה זו, אנו מרגישים צורך להוסיף שירותים משלימים שיספקו מעטפת רחבה לצמיחת העסק שלך.
המעטפת המלאה כוללת פתרונות פיננסים במרחב המשפטי. כחלק מהשירותים שלנו ניתן לקבל ייעוץ מעורך דין יעקב עוז ושות׳


צעדים ראשונים

מראשית הדרך, ״אביב פיננסים״ יחד עם עו״ד יעקב עוז, המתמחה בייצוג עסקים וחברות, מלווים את הלקוח בהקמת העסק, רישום חברה ברשם החברות, ועד הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, הסכמי העסקה עם עובדים והסכמי שרות עם ספקים ולקוחות – והכל במסגרת ליווי העסק מבחינה פיננסית, חשבונאית ומשפטית.


איפה הכסף?

״אביב פיננסים״ יחד עם עו״ד יעקב עוז מעניקים פתרונות לעסקים בהם הבעלים נקלעים לאתגרים מיוחדים, החל בגיוס כספים לקניית חלקו של שותף , דרך הסכם הכנסת שותף, הסכם לגיוס השקעה/ משקיע ועד הסכמי היפרדות.


לסגור מבלי להיסגר

״אביב פיננסים״ ועו״ד יעקב עוז מלווים את בעלי העסקים בכל נושא ארגון הכסף, החובות וההתחייבויות בחדלות פירעון: הוצאה לפועל, איחוד תיקים, פשיטת רגל, כינוס נכסים והקפאת הליכים. והכל תוך הקפדה על שמירה ואיזון בין האינטרסים האישיים והעסקיים.

אבחון עסקי
פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות – יחד נוביל את העסק להצלחה!

* כל האמור באתר אינו משפטי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>