השיטה שלנו

לעסק שלך יש אופי ייחודי הנובע ממאפיינים רבים, בהם המטרות, החזון, תחומי הפעילות והפוטנציאל העסקי הטמון בו. לכן, אנו מאמינים שהדרך שתביא את העסק שלך להצלחה חייבת להיבנות במיוחד עבורו, ולא יכולה להתבסס על נוסחה קבועה וגנרית. בדיוק מהסיבה הזאת, השיטה שפיתחנו שמה דגש על התאמה ייחודית ללקוח. לאחר פגישת היכרות קצרה, נוכל לאבחן את המצב הפיננסי בעסק, לבנות את התמהיל שיתמוך בצרכי ויעדי החברה ולאפשר לך ליהנות משקט תעשייתי. אנחנו יודעים שכבעל עסק, על כתפייך מוטלת אחריות רבה, ולכן מזמינים אותך להשאיר את הנושאים הפיננסים בידנו. ביחד, נוכל לשמור על יציבות, להגדיל את המשאבים העומדים לטובת העסק ובעיקר – לאפשר לך לפתח אותו בראש שקט.

דרך הפעולה באביב פיננסים

דרך הפעולה הייחודית שלנו מתאפשרת הודות לצוות המקצועי, המורכב ממומחים מנוסים בתחום הפיננסים. הצוות שלנו ידע לבנות עבורך מערך פיננסי שלם, שיספק לעסק שלך גב בטוח וקרקע מוצקה עליה יוכל להמשיך ולצמוח. הנתונים שנגבש יובהרו במהלך פגישות תקופתיות, במהלכן גם נייעץ על דרכים לשיפור רווחיות העסק בעבודה מול הלקוחות, הספקים וגורמים פיננסים שונים. בנוסף, נפתח עבורך ערוצים בנקאיים המתאימים לאופי הייחודי של העסק, תוך שימת דגש על חיבור למנהלים שמאמינים בך ובעסק שלך – כך שתדע שיש לך על מי לסמוך. במידת הצורך, נדאג להתאים עבורך גם רואה חשבון ועורך דין המתמחים בעסקים קטנים ובינוניים, על מנת שתתקבל מעטפת תומכת, שלמה ומגובשת.

יוצאים לדרך חדשה

הגיע הזמן לצאת לדרך חדשה, בה תוכל לצפות בעסק שלך צומח, מרוויח ומשגשג. אנחנו מזמינים אותך להתרשם מהשלבים השונים בשיטה שלנו, כדי שתדע בדיוק מה כולל התהליך:

  • שיחה טלפונית לבדיקת התאמה (במהלכה תישאל על מחזור העסק, הלוואות, נכסים, מסגרות בבנקים, תחום העסק וכדומה)
  • סיווג העסק
  • איסוף מידע – בדיקה במאגרי המידע של מדינת ישראל
  • פגישת היכרות במשרדי החברה והסבר על ההליך
  • ניתוח תמהיל אשראי ובדיקת רווחיות
  • תכנון תמהיל אשראי התואם את אופי העסק
  • בדיקת התאמת מקור האשראי מבין מגוון מקורות, בהם: הקרן בערבות המדינה, קרן BDI פועלים, בנקים, קרנות חוץ בנקאיות, הלוואות כנגד נכסים.
  • כתיבת בקשת אשראי ותכנית עסקית בהתאם למקור האשראי
  • ליווי צמוד בפגישות עם הבנקים, הקרנות או הכלכלנים מטעם הקרן בערבות המדינה – נערוך פגישה משולשת שלנו, שלך ושל הגוף המממן
  • קבלת האשראי בדגש על מהירות, ריבית נמוכה ופריסה נוחה – נדאג להלוואה מהירה בתנאים הטובים ביותר.
כל שירות שניתן ללקוח נתפר במיוחד עבורו על ידי צוות המומחים של אביב פיננסים, במטרה להגיע להצלחה פיננסית ועסקית מלאה ולהגשמת מטרות. נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם יד ביד בדרך אל ההצלחה!

בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן