הלוואות לעסקים

מקימים או מרחיבים עסק? צמיחה טבעית של עסק דורשת מימון.אנו מאמינים שמימון וגיוס אשראי חכם יכול להוות מנוע צמיחה משמעותי לעסק שלך ולהיות גורם מרכזי להצלחה. במסגרת שירות הלוואות לעסקים נזהה את מסלול ההלוואה האידאלי עבורך ללא צורך בערבים, בלי אישורים מיוחדים, עם תנאים אופטימאלים וריבית נמוכה ביחס למקובל בשוק. אנו נעניק לך ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך עד קבלת ההלוואה ביעילות, במהירות ובמינימום התעסקות מצידך.האפשרויות הקיימות כיום לקבלת הלוואה לעסק רבות ומגוונת. בואו לגלות אילו אפשרויות מימון לעסקים עומדות בפניכם ומהו המסלול המתאים ביותר עבור העסק השלכם.


1. הלוואה מגופי מימון פרטיים

בדומה להלוואות עבור לקוחות פרטיים, הגופים הפיננסיים והחברות הפרטיות הפועלות בתחום המימון מציעות גם אפיקים המתאימים לעסקים. מדובר בהלוואות גמישות שמתאימות למטרות שונות. הלוואות לעסקים מגופים אלה ניתן לרוב להשיג גם עם בטוחות קטנות יותר ובתנאים מסוכנים מאלה שיאפשר הבנק. לרוב הסיכון של המלווה מתורגם לריבית גבוהה במיוחד עבור העסק הלווה. בהשוואה להלוואות הניתנות על ידי הבנק, לרוב מדובר בהלוואות בסכומים קטנים יחסית.
.

ליווי פיננסי וסיוע בקבלת הלוואות לעסקים

2. קבלת הלוואה מהבנק עבור לקוחות עסקיים

מטבע הדברים קבלת הלוואה לעסקים מהבנק כפופה לרוב לתנאים נוקשים יותר ולעיתים לעסק בתחילת דרכו יהיה קושי בגיוס הלוואה מהבנק בתנאים נוחים, בשל הסיכון שנוטל הבנק בהלוואה שכזו. אולם, בנקים רבים מציעים כיום מסלולי הלוואה ייחודיים בתנאים אטרקטיביים ללקוחות עסקיים. ביניהם ניתן למנות את בנק דיסקונט, בנק איגוד, בנק אוצר החייל ועוד.

3. הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים מקרנות

בישראל פועלות קרנות שונות שמטרתן לאפשר הקמתם וצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים. בין הקרנות הללו נוכל למנות את קרן נתן שמציעה הלוואה ללא ריבית עד לסכום של 240,000 ₪ למימון הקמת עסק עצמאי. האגודה להלוואות ללא ריבית IFLA מעניקה הלוואות להקמת עסקים קטנים ללא ריבית וללא הצמדה עד לגובה 90,000 ₪ בפריסה של עד 45 חודשים. קרן ניו-יורק של הסוכנות היהודית מעניקה הלוואות להקמת עסק לנשים ועולים חדשים, הקרן הממונפת של משרד העלייה והקליטה שמעניקה הלוואות לעולים חדשים ותושבים חוזרים.

4. קבלת הלוואה בערבות המדינה

בדומה להלוואה בערבות המדינה, בנק הפועלים מפעיל קרן לעסקים קטנים ובינוניים המעניקה הלוואות ללקוחות עסקיים, בפריסה נוחה וכן בתקופת גרייס של עד שנה. הלוואות על ידי הקרן מוצעות ללקוחות עסקיים של הבנק ולמצטרפים חדשים. הקרן מציעה הלוואות בהתאם להיקף המחזור העסקי השנתי כאשר סכום ההלוואה יכול להגיע גם עד 3 מיליון ₪.

5. קרן פועלים לעסקים

הלוואה מסוג זה ניתנת על ידי מספר בנקים בישראל לעסקים קטנים ובינוניים המצויים בהליכי הקמה או צמיחה. לשם קבלת ההלוואה ניתנת לבנק ערבות על ידי המדינה. המדינה מעמידה לבנק את מרבית הבטוחות הנדרשות, על פי גובה ההלוואה הניתנת. משכך, מדובר בהלוואה שדורשת הון עצמי מינימאלי ביותר. עסק קטן או בינוני יכול לקבל בדרך זו הלוואה בגובה של עד 500,000 ₪.


בדוק זכאותך לקבלת הלוואה לעסק, אבחון חינם ללא התחייבות

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>