הבראת עסקים

אביב פיננסיים הינו מוביל תחום בתחום שלו


תקופות מאתגרות יכולות לפקוד גם את העסקים המצליחים ביותר. כל עסק עלול לעמוד במצב בו הרווחים יורדים, קשיים כלכלים ניצבים בדרך או שישנו חוסר במשאבים פיננסים. בדיוק בזמנים אלו חשוב לקחת אחריות ולפעול על מנת לצלוח את המכשולים. אין כל סיבה להתמודד עם הקושי לבד, זה הזמן לנצל את הניסיון והידע שיש לצוות המומחים של אביב פיננסים. יחד, נוכל לנתב את העסק בחזרה למסלולו. לאחר שנערוך בדיקה והערכה, נוכל לאתר את האפשרויות לשיקום העסק ולתכנן עבורו תוכנית הבראה. חשוב להתחיל לפעול מוקדם ככל האפשר, זאת על מנת לבלום הדרדרות ונזקים כספיים, ולהחזיר את העסק להיות רווחי בהקדם האפשרי.

התמודדות עם קשיים היא המומחיות שלנו

חילוץ עסקים מקשיים אינו משימה פשוטה. למעשה, מדובר באחד התהליכים המורכבים והמאתגרים ביותר בתחום העסקי. מצבים אלו מתאפיינים בעבודה אינטנסיבית, עמידה מול לחצים מצד הבנקים והנושים, קושי בגיוס אשראי, בעיות שנוצרות מול הספקים ולעיתים קרובות גם התמודדות מול חששות הלקוחות. על מנת להצליח לטפל במצב הסבוך, דרוש ידע נרחב בעולם הפיננסים וניסיון בטיפול במשברים. פעילות להבראת עסק ללא הרקע המתאים עלולה אף לגרום להחרפת המצב. לכן, אנחנו מזמינים אותך שלא להתפשר – פנה בהקדם לצוות המומחים של אביב פיננסים. אנחנו נסייע לך להבין מהו מקור הקושי וננקט בכל הפעולות הדרושות לשיקום העסק.

תוכנית ההבראה של אביב פיננסים

התוכנית שבנינו מותאמת במיוחד עבור הבראת עסקים, ונועדה לתת לעסק שלך את התמיכה המקיפה ביותר. לשם כך, משולבים בתוכנית מומחים ממגוון תחומים, בהם אסטרטגיה עסקית, אסטרטגית שיווק, תכנון פיננסי, תקציב ובקרה. לאחר שנבצע בדיקה והערכה באשר לשיקום החברה, נסייע לך לבחור בדרכי הפעולה הנכונות בהתחשב ביכולות ובצרכים הייחודים לעסק שלך. לצד כל אלו, נדאג גם לשיפור התדמית, בין היתר על ידי שיפור הדירוג העסקי של החברה במאגרים משפיעים (כדוגמת “דן אנד ברדסטריט” ו-BDI). המעטפת הרחבה שאנו מעניקים נועדה לתמוך בעסק בהיבטים מגוונים, אשר בכוחם להשפיע על הרווחיות והיציבות הפיננסית. זכור כי כל עסק עובר משברים, אך מה שמבדיל בין עסק מצליח לבין עסק כושל הוא היכולת להתמודד עימם.

אל תניח למצב להחמיר! פנה אלינו עוד היום לתיאום פגישה