גיוס הון ואשראי

אחד המשאבים הבסיסיים הנחוצים לעסקכפי שבני אדם זקוקים לחמצן כי לשרוד, להתפתח ולגדול – כך עסקים זקוקים לאשראי. אשראי הוא אחד המשאבים הבסיסיים הנחוצים לעסק. החשיבות של איתור מקורות אפשריים עבור גיוס אשראי לעסק הינה עצומה, ובהיעדרה גם העסק הרווחי ביותר נמצא בסכנה. לכן, חשוב מאוד להקפיד על תמהיל אשראי נכון, שיצליח להגדיל את הרווחיות ולהקטין את הוצאות המימון. יחד, נוכל לבנות תמהיל אשראי המותאם בדיוק לעסק שלך, תוך התחשבות בצרכיו ואופיו ובשילוב עם הידע והניסיון שלנו בתחום האשראי והפיננסים.בעיית האשראי – כיצד ניתן לפתור אותה?

הבעיה המרכזית בתחום גיוס האשראי היא שהוא אינו נגיש לכל, רק חברות שיכולות להחזיר את האשראי יצליחו לקבלו. לכן, על מנת לגייס הון ואשראי נדרשות ידע ומיומנות מיוחדות, השמורות למומחים בתחום. אנחנו באביב פיננסים מעמידים את הניסיון שלנו לרשותך, ומאמינים שיחד נצליח לבנות את תמהיל האשראי האופטימלי לעסק שלך. תמהיל אשראי נכון, שיבטיח יציבות פיננסית, צריך להיות מבוסס על מספר מקורות אשראי.

גיוס אשראי
מקורות אפשריים לגיוס אשראי והון הם:
 • הלוואות לזמן ארוך מהבנקים: יתרונן הגדול של הלוואות אלו הוא באפשרות לפרוס את ההחזר לאורך זמן רב. כלומר, העסק יכול להחזיר בכל פעם חלק קטן מהחוב, למשך תקופה ארוכה. אולם, זמן פריסה ארוך עלול להיות מלווה בדרישה לריבית גבוהה מצד הבנק.
 • מימון רכבים וציוד דרך חברות ליסינג: חברות ליסינג מאפשרות להשתמש בציוד או ברכב, ללא צורך בגיוס הון. כך ניתן להימנע מהלוואה לצורך רכישת ציוד יקר, ולהיעזר בחברות הליסינג כדי להשתמש בציוד ליצירת רווחים, אותם יהיה ניתן לנצל גם לטובת רכישת הציוד בעתיד.
 • אשראי באמצעות ימי ספקים: ימי ספקים הם המרחק בין היום בו נרשמה ההוצאה לספקים לבין יום התשלום. אשראי מסוג זה הוא דרך מצוינת למימון פעילות החברה, כיוון שלרוב הוא אינו כרוך בריבית. אולם, אשראי ספקים גבוה מידי עלול להוביל לעלייה בעלויות הסחורה.
 • מקורות אשראי שונים: ניתן להיעזר גם במקורות אשראי נוספים, בהם קרנות בערבות המדינה, עמילי מכס ומימון חוץ בנקאי. שימוש במקורות חוץ אינו מערב את המערכת הבנקאית, ובכך מאפשר להמשיך לנהל בה את הפעילות השוטפת ולהקל על גיוס האשראי דרכה בעתיד.
 • הלוואות כנגד נכס:
  הלוואות מסוג זה מתאימות לכלל הלקוחות, ממוגבלים ועד לבעלי חשבונות תקינים (עסקיים ופרטיים) אשר בבעלותם נכס.
  ההלוואה מתאימה גם ל:
  בעלי כושר ההחזר נמוך.
  בעלי חשבון מוגבל.
  אדם שהיה/נמצא בתהליך של פש”ר, כונס לכנסים, הסדרי חוב, תיקים בהוצל”פ וכו’.
  אנשים אשר להם נתוני BDI /D&B שליליים.
  מאפייני ההלוואה:
  הלוואה במהירות מירבית.
  ריביות נוחות.
  פריסת תשלומים נוחה ואפשרות להחזר קרן + ריבית בסוף תקופה.
  אם ברשותכם נכס, ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה כנגד שעבודו (שעבוד דרגה ראשונה/שעבוד דרגה שניה/רישום הערת אזהרה).

תוכנית הפעולה של אביב פיננסים

על מנת להרכיב את תמהיל האשראי המתאים ביותר לעסק שלך, גיבשנו תוכנית פעולה ייחודית המורכבת משני שלבים מרכזיים. בשלב הראשון, נתמקד בבניית תוכנית העבודה. לצורך כך, נערוך היכרות מעמיקה עם העסק שלך, הכוללת איסוף נתונים ודוחות, ניתוח מקורות אשראי והוצאות מימון, מיפוי צרכי האשראי ויכולת ההחזר, ניתוח המצב והבנקאי, גיבוש אסטרטגיה ולבסוף הצגת התוכנית לבנקים. השלב השני של התהליך הוא הליווי השוטף. אנחנו נמשיך לעמוד לצדך גם בשלב יישום התוכנית, ונוודא שהעסק מקבל את ההון והאשראי לו הוא זקוק. לצורך כך, נבצע ניהול קבוע של צרכי אשראי ונסדיר את היחסים השוטפים עם הבנקים.


רוצה לקבל מידע נוסף על גיוס אשראי לעסק? פנה אלינו ונשמח לסייע!

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>