אודות אביב יועצים פיננסים

חברת "אביב יועצים פיננסים" מתמחה בליווי עסקי, אסטרטגי ופיננסי, ובגיוס הון ואשראי לעסקים קטנים ובינוניים. החברה מספקת שירות מקצועי ומותאם אישית ללקוחותיה תוך התמקדות בשיפור יכולותיהם, שימוש אופטימלי באשראי שגויס והטמעת כלים מתקדמים לניהול פיננסי. בנוסף, החברה מתמחה בייעוץ משכנתאות, הלוואות כנגד נכסים וליווי יזמי נדל"ן.

צוות המומחים לפיננסים

הצוות המקצועי של "אביב יועצים פיננסים" מונה מומחים בתחום ניהול מערכי כספים גדולים, בעלי ידע וניסיון רב בליווי פיננסי וגיוס הון ואשראי לעסקים. צוות החברה מסייע לעסקים קטנים ובינוניים לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם ואת מטרותיהם תוך בניית אסטרטגיה פיננסית ליצירת בסיס יציב לטווח הארוך תוך שימוש בפתרונות מקצועיים ויצירתיים כאחד.

מעטפת שירותים מקיפה בהתאמה אישית

"אביב יועצים פיננסיים" מספקים מעטפת רחבה ומקיפה של שירותים פיננסיים לשיפור ומימוש מירב יכולותיהם העסקיות והפיננסיות של לקוחותיהם לפי הצורך – מהקמת עסק חדש או פיתוח עסק קיים ועד להבראת עסק המצוי בקשיים. תהליך הליווי הפיננסי מתחיל מאבחון עסקי וגיבוש תוכנית עסקית, פיננסית ואסטרטגית עם הלקוח וממשיך דרך הטמעת פתרונות וכלי ניהול מתקדמים, גיוס הון ואשראי ממגוון מקורות ושימוש אופטימלי באשראי שגויס במטרה לבנות בסיס יציב להצלחת העסק בטווח הארוך, כל זאת תוך ייעוץ פיננסי צמוד למנכ"ל החברה וניהול פיננסי שוטף. כל שירותי החברה נתפרים בהתאמה מדויקת לצרכי העסק על ידי מיטב המומחים של אביב יועצים פיננסים על מנת להגשים את מטרותיו של הלקוח ולהוביל אותו להצלחה עסקית ופיננסית.

אביב לוי

בעל תואר BA בכלכלה הצטיינות במימון. כיום, מכהן אביב כבעלים ומנכ”ל של חברת “אביב יועצים פיננסים”.

בעל ניסיון ניהולי של למעלה מעשור בתחומי האשראי והייעוץ העסקי. בעבר כיהן בתפקידי מפתח בחברות ייעוץ מובילות בארץ והוביל מגוון פרויקטים רבים בתחום הייעוץ הפיננסי והעסקי לחברות עם מחזורי מכירות של מאות מיליוני שקלים בשנה.

לירן גלעדי

בעל תואר BA בהצטיינות יתרה בכלכלה ומימון, ותואר MBA בהצטיינות במנע”ס ומימון .כיום מכהן לירן כבעלים וככלכלן ראשי בחברת “אביב יועצים פיננסים”.

בעל ניסיון ניהולי של כעשור בתחום האשראי העסקי והייעוץ הפיננסי. בעבר, כיהן בתפקידים מובילים במערכת הבנקאית אשר במהלכן טיפל במאות חברות מובילות במשק הישראלי ממגוון רחב של תחומי פעילות.

קדימה! בואו ונתאם פגישה!

אנחנו כאן בשבילכם
בחר זמן מועדף
דילוג לתוכן