אבחון עסקי

יסודיות היא מילת המפתחהצעד הראשון בפתרון הבעיה הוא להבין מהיכן היא נובעת. בדיוק למטרה זו אנחנו מציעים את שירות האבחון העסקי, אשר נועד לבחון את ההתנהלות הפיננסית של העסק. אנחנו מזמינים אותך להגיע למשרדי החברה לפגישה קצרה, ללא תשלום. בפגישה זו, נוכל להבין יחד היכן טמון הקושי ומהם הצעדים שכדאי לנקוט כדי להגיע ליציבות פיננסית. לשם כך, נבצע בחינה של הדוחות הכספיים, תמהיל האשראי, תזרים המזומנים ורווחיות החברה. כל אלו, יסייעו לנו לגבש אבחנה מדויקת ופתרונות אפשריים.


השלבים בתהליך הייעוץ

תהליך הייעוץ שלנו מורכב ממספר שלבים עיקריים, שמטרתם לסייע בהיכרות עם העסק ובבניית תוכנית פעולה. תחילה, נרצה להכיר אותך ואת העסק שלך טוב יותר. לכן, נאסוף מידע על העסק, נבדוק את העבר הבנקאי, נברר מהו הדירוג במאגרי המידע המדינתיים ונאפיין את סוג העסק ותחומי הפעילות בו. בעזרת המידע, נוכל להמליץ על בנק המתאים לאופי הפעילות. בנוסף, נערוך בדיקה של הצורך המימוני, תוך שימת דגש על הלוואות בפריסות נוחות, בהן הריבית וההחזרים החודשיים נמוכים. כמו כן, נבצע מעבר על דוחות כספיים, נבדוק מהו כושר ההחזר ונגייס אשראי בהתאם ליכולות והצרכים. התהליך יכלול גם סיוע בפתיחת ערוץ בנקאי מתאים, בשאיפה לחבר את העסק למנהל בנק שמאמין בו ובפוטנציאל הטמון בו.


כיצד מתבצע האבחון באביב פיננסים?

אנו, באביב יועצים פיננסים, מאמינים כי כדי לסייע לעסק שלך להצליח עלינו להכיר ולהבין אותו היטב. לכן, האבחון שלנו מבוסס על היכרות מעמיקה עם העסק, אופייו וצרכיו. אנו חיים בעולם דינמי ומשתנה, ולכן נרצה לדעת מהן מטרותיו של העסק שלך, מהן השאיפות לעתיד ומהם האתגרים איתם יש להתמודד כיום. לאחר שנכיר את העסק מקרוב, נוכל להעמיד לשירותך את הידע והניסיון שלנו בתחום הפיננסים. בעזרתם, נוכל להבין מהו המקור לבעיה, אילו תהליכים דורשים שינוי ומה ניתן לשפר. יחד עם המומחים שלנו, נוכל לגבש מגוון פתרונות חדשניים, אשר יסייעו בהתנהלות פיננסית חכמה שתשמור על העסק יציב ואיתן.

אבחון עסקי
פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות – יחד נוביל את העסק להצלחה!

הגיע הזמן להפסיק לשרוד ולהתחיל להרוויח!

בוא נדבר מספרים...
בפגישת אבחון של 30 דקות וללא תשלום, המומחים של ״אביב״ ינתחו את הרעיון או העסק שלך ויעזרו לך להבין מהם הפעולות ופתרונות האשראי האידיאלים עבורך.

תיאום פגישת אבחון עסקי חינם >>